dancergirl20156
dancergirl20156 dancergirl20156
  • 03-11-2020
  • Mathematics
contestada

A bagel and a slice of pie cost $4. The slice of pie cost $1.60 more than the bagel. How much did the bagel cost

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 03-11-2020

Answer:

$2.04

Step-by-step explanation:

$4-$1.60

Answer Link
santibp82
santibp82 santibp82
  • 18-12-2020

Answer:Bro u just saved my life with that answer

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

In an enzyme-substrate reaction, what does Vmax refer to? The maximum speed at which product is converted to substrate The maximum speed at which substrate is c
Jamal ate 14 of a bag of peanuts. His 3 friends ate equal shares of the remaining peanuts.
what is a benefit of eating meat and beans
Which process is the first step in making a protein from dna instructions
Which ordered pair is a solution of the equation? 4x-1=3y+5 Choose 1 answer: a)Only (3,2) b) Only (2,3) c) Both (3,2) and (2,3) d) Neither
Help plz I dont get this
Expian the information needed to calculate speed and velocity
Ecuaciones 5/3+2/4x=1/2
How will you use this knowledge in your future career?
For which of the following would a line graph be the best way to show the data? A. showing how you budget your money B. showing how many people were in math cl