nabiledawy7
nabiledawy7 nabiledawy7
  • 03-11-2020
  • Mathematics
contestada

helpgg
bggfggggggggggggggg

helpgg bggfggggggggggggggg class=

Respuesta :

frankieferguson06
frankieferguson06 frankieferguson06
  • 03-11-2020

Answer:

I am pretty sure it is -$00.14

Step-by-step explanation:

If you do the math that I think I did correctly you would get 14. Since the bagel cost 39 cents less that is what you would be taking from. The orange juice costs 25 cents more so what I think you would do is 39-25.

Answer Link

Otras preguntas

What are accepted without proof in a logical system?
Add electron dots and charges as necessary to show the reaction of calcium and oxygen to form an ionic compound. Nuetral Atoms--> Ions Ca+0-->Ca+0
what are the functions of communication?
What are the themes of the story Rapunzel?
the volume of the cube is 512in. find the side length of the cube
what is the nth term of the geometric sequence that has a common ratio of 6 and 24 as its third term?
A car moves from postion 50m south of the library to new position 250m north of the library this movement takes 15 seconds what is the velocity of the car
Find the sum of the geometric sequence. 1, one divided by two, one divided by four, one divided by eight, one divided by sixteen
Compare collinear points and coplanar points. Are collinear points also coplanar? Are coplanar points also collinear? Explain.
How do the products and reactants of a chemical change compare? The mass of the products is greater than the mass of the reactants because energy is taken in