liv944 liv944
  • 01-03-2021
  • Mathematics
contestada

I don't understand, please help

I dont understand please help class=

Respuesta :

entxcdy entxcdy
  • 01-03-2021

Answer:127

S-by-step explanation:

Answer Link
avaresley19 avaresley19
  • 01-03-2021

Answer: E

Step-by-step explanation:

You should listen in class. Also look on the Internet, or on Khan Academy for an informative video to help you.

Answer Link

Otras preguntas

which term best describes how the earth's atmosphere is heated?
Which of the following terminating decimals is equivalent to. 3/8?a- 0.250 b- 0.376 c- 0.380d- 0.830​
Achieve3000: Lesson Achieve3000: Home = Tier 2 Classroom T D Suggested AldinelSD.org Bookmarks Question 3 of 3 | Page 3 of 3 Question 3 (1 point) In the figure,
HELPPPPPPPPPPPPPP A farmer wants to plant a crop that grows well in a marshland environment. In order to produce a good harvest, the most important characterist
Donna bought 3 bags of dog treats for $6.51. What is the cost per bag of dog treats?
pls answer thank you​
Why is othering both harmful and hard to combat
Why should you slow down below the speed limit and turn on hazard lights as you exit a highway to pull over? * PLEASE HELP PLEASE!!!!!!!!!!!!
The graph of the quadratic function f is shown in the grid. Which of these best represents the domain of f?A: y>=4.5B: All real numbers less than -4 or great
do the ratios 3/4 and 6/8 form a proportion