Seudónimo Seudónimo
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

If Jack paid $1.99 for extracts and each extract has 2 ounces, how much did jack paid for 1 ounce?

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 02-12-2016
do $1.99 divided by 2
Answer Link
Аноним Аноним
  • 02-12-2016
You need to know how many extracts, don't you?
Answer Link

Otras preguntas

What was the purpose of establishing state governments that were republics?
Will the sum of two linear expressions each with an x-term , always,sometimes,or never have an x-term ? Explain your reasoning
under feudalism was Europe protected from outside threats
Why did the british (layalists) attack at lexington and concord?
I want to study marine life, like dolphins and sharks. I should learn about _____.
simplify. 5^-1(3^-2) (1 point)
When new clay sediment is deposited on top of old beach material, it's known as A. regression. B. progression. C. aggression. D. transgression.
what is the 10th amendment of the Bill of Rights to address concerns of the anti-federalists
Why is it difficult to adjust to new things in life ?give examples please
how does the density of a hershey bar compare to the density of the a half bar?