Seudónimo Seudónimo
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

An apple pie filling cost $1.59. For each filling there is 21 ounces, how much will someone pay for one ounce of filling?

Respuesta :

Slimeaid1470
Slimeaid1470 Slimeaid1470
  • 02-12-2016
0.0757142857142857 I wasnt sure if you wanted me to round to a percific place
Answer Link

Otras preguntas

A family has two cars. During one particular week, the first car consumed 30 gallons of gas and the second consumed 35 gallons of gas. The two cars drove a c
​a study with london taxi drivers found that answering ____ activated their hippocampus more than answering ____.
________ is a psychological resource that not only allows individuals to confront and cope with stressors but also helps them bounce back from bad experiences a
Motives, objectives, participants, means used, level of violence, scope of war, and asymmetry are all examples of:
It was _____ who said, "i dare to believe that when the human being is inwardly free to choose whatever he deeply values, he tends to value those objects, exper
According to the passage, why did Wilson propose the League of Nations?
The perimeter of of of parallelogran is 25 feet find y
use N for the variable. the product of a number and negative five is negative one hundred twenty-five
please help, 8 points and brainliest answer
How do you turn on the Track Changes feature in a spreadsheet?