sudeep2067
sudeep2067
01-03-2022
Mathematics
contestada
Pls give the answer
Respuesta :
lilackelaya
lilackelaya
01-03-2022
Answer:
The price when it was bought by Prakash is 400.
Step-by-step explanation:
hopes it helps
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 38+ )
Otras preguntas
On his first day of school, Kareem found the high temperature in degrees Fahrenheit to be 76.1°. He plans to use the function to convert this temperature from
A woodworker produces 2 chairs every day. The company that buys the chairs randomly selectes the days on which to check the chairs made that day. Does this resu
I prefer to work on familiar work tasks.
Which beliefs shared by nearly all muslims?
How are the five major climate regions related to the three zones of latitude?
What is accumalation?
what is the radius if the diameter is 142.8
How does mass differ from weight?
How do I convert 6400/4800 to at ratio
What is the unit rate for Fred's Sub shop?(Will post photo/link in the comments) a. $10 for 2 subs b. $5 for 2 sub c. $1 for 1/5 of a sub d. $30 for 6 subs 2