HUNTER3706HELLO
HUNTER3706HELLO HUNTER3706HELLO
  • 01-03-2017
  • Mathematics
contestada

Ben bought 3.2 pounds of oranges. The oranges cost $1.60 per pound. How much money did Ben spend on oranges?

Respuesta :

Owyn16
Owyn16 Owyn16
  • 01-03-2017
5$ 
i just need the 20 characters

Answer Link

Otras preguntas

A triangle has the following measurements: B=79 degrees a=5ft c=7ft Use the Law of Cosines to find b
How did President Nixon deal with inflation?
Help me in math please
An enzyme is: a. A biological reactant b. A biological product c. A biological catalyst d. a biological co-factor
Triangle FGH is an equilateral triangle with sides measuring units. What is the height of the triangle? GR= units
20 POINTS! Name the property of equality you would use to solve 2 = 3/4 + x
choose the sentence in which the verb has a direct object
Which philosopher classified government as republics, monarchies, and despotisms
What is the acceleration of a body with uniform velocity
Please answer the following question in Spanish: How would you greet your neighbor at night?