notsogoodatmathgal32
notsogoodatmathgal32 notsogoodatmathgal32
  • 02-11-2017
  • Mathematics
contestada

Rick bought 5 yogurt bars at the snack shop. Each yogurt bar cost $1.75 . Complete the table please!

Rick bought 5 yogurt bars at the snack shop Each yogurt bar cost 175 Complete the table please class=

Respuesta :

klupi
klupi klupi
  • 02-11-2017
2= $1.75
3= $5.25
4= $7.00
5= $8.75
Answer Link
baddieondeck
baddieondeck baddieondeck
  • 02-11-2017
#2. $3.50
#3. $5.25
#4. $7.00
#5. $8.75
Answer Link

Otras preguntas

These are folds in the mitochondria that contain enzymes important to ATP production and also increase the surface area for ATP production.
How many brain cells are there in an average human brain?
What is the difference between continuous and discontinuous variation?
What kind of molecules serve as electron acceptors in cellular respiration?
It is vital to spend all of your free time with your new dating partner. T or F
islam after Muhammad's death 1) Describe what happened after Muhammad's death and explain how Abu bake came to power?After Muhammad's death the Muslim were with
combine value to find 615 minus 342
Read the excerpt from Jackson’s blog. Learning to speak a new language is one of the best decisions I ever made! This summer, I traveled throughout Japan with
What radio station is the world series on in los angeles?
While Linus was waiting for the Great Pumpkin, he noticed some bats flying overhead. He found two bats could see out of the right eye three could see out of the